Čím dál větším trendem poslední doby jsou chytré hodinky (smart watches). Už nám nestačí telefon v kapse, ale notifikacím chceme být na příjmu co nejrychleji. Tedy, jak kdo určitě a hlavně jak kdy.

Chytré hodinky jsou jednoznačně skvělou volbou, pokud jste sportovní nadšenci a chcete si denně zaznamenávat počty kroků, uběhnuté či dokonce uplavané kilometry a tepovku k tomu. Ty chytřejší z chytrých vám dokonce dovolí přijímat hovory, sms a notifikace ze všech možných aplikací. Všechno je to krásné do doby, než vám začnou připomínat, že je na čase zvednout zadek a jít krokovat. :)

Ale teď vážně, jsou situace, kam se chytré hodinky až tak úplně nehodí, protože ač funkcí mají na rozdávání, elegantní vzhled jim není úplně vlastní. Nejen do divadla, ale obecně k obleku a významnějším událostem se hodí staré dobré analogové hodinky a pokud zvolíte ty pravé dřevěné hodinky, nezůstanou bez povšimnutí. Můžete si vybrat model s chronografem (funkcí stopek) nebo datumovkou a máte také o údaj navíc. A víte co je nejcennější? Když chcete být opravdu nerušeni, splní vám toto přání do puntíku.

Funkce chytrých hodinek jednoznačně převažují nad funkcemi analogových, to je pravda, ale jsou to opravdu skutečné výhody? Tím se opět dostáváme k závěru - to záleží... Výhodu, kterou však můžeme jistě nabídnout je gravírování na kterýkoliv z našich modelů. Ať už se rozhodnete zvěčnit na hodinky jméno, monogram, datum, obrázek, symbol nebo upravenou fotografii, není nic s čím bychom si neporadili. Díky tomu budou právě ty Vaše dřevěno hodinky naprostým originálem mezi všemi ostatními.

Pár fotek na ukázku, protože inspirace není nikdy dost:

Brownies dřevěné hodinky s vlastním gravírovánímChilli dřevěné hodinky s gravírovánímHoney Chrono dřevěné hodinky s vlastním gravírovánímBlackwood a Pinkness dřevěné hodinky s vlastním gravírováním

Všechny modely skladem najdete tu. V případě jakýchkoliv dotazů nám napište vpravo dole na chatu. Jsme stále online a rádi Vám odpovíme. :)