Karanténní opatření WoodHoodu vůči šíření Coronavirusu COVID-19

1) Ode dne 16.3.2020 až do odvolání není možný osobní odběr objednávek.

2) Veškeré přípravy ke gravírování a administrativu firmy provádíme z domu na home office.

3) Vzhledem k tomu, že sdílíme budovu společně s dalšími firmami, rozhodli jsme se, že fyzicky vychystat a zabalit objednávky přijedeme vždy po skončení jejich pracovní doby, abychom eliminovali styk s dalšími lidmi.

4) Objednávky odesíláme ihned prostřednictvím služby Zásilkovna, která funguje a doručuje přímo na Vaši adresu anebo na otevřené odběrné místo. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, bude možné ji provést pouze bezkontaktně platební kartou kurýrovi nebo na odběrném místě Zásilkovny.

5) Poštovné je v rámci celé České i Slovenské republiky zcela zdarma. Navíc aktuálně nabízíme 10% slevu s kódem: LASKA na celou objednávku. WoodHood udržíme jen díky Vám. Pokud jste tedy někdy uvažovali o koupi WoodHoodek, udělejte si, prosím, nyní tu radost. <3 

Jen společnými silami, vzájemným pochopením a dodržováním předepsaných zásad se nám všem podaří dostat situaci rychleji pod kontrolu. Nosme, prosím, při pohybu na veřejnosti roušky, šátky či šály přes ústa, abychom eliminovali počet nakažených. Chraňme sebe i naše okolí. Všem Vám držíme pěsti v této nelehké situaci a přejeme hlavně zdraví! Jsme v tom společně.

WoodHood