Nová letní kolekce WoodHood je tady!

Správný čas na nové hodinky je právě teď a my to dobře víme. Proto jsme se vám rozhodli zpříjemnit léto svěží kolekcí Woodhood. Najdete v ní tři nové modely - Sparkle, Nature a Romance.

Nature - příroda na dosah ruky 

Pro běžné nošení i speciální události. Nature jsou kombinace santalového a ořechového dřeva. První zmíněné patří k vůbec nejdražším dřevům na světě. Získat jej totiž není jenom tak. Santalovník roste velmi pomalu, někdy i několik desetiletí. Santalové dřevo je těžké, tvrdé, avšak s velmi jemnou strukturou. Ořechové dřevo nezůstává ve výčtu kladů pozadu, je tvrdé, pevné a trvanlivé. Barva je většinou tmavohnědá. 

Nature

Hodinky Nature


Romance - doplněk plný elegance

Jednoduché, sebevědomé a stylové. To jsou hodinky Romance, vyrobené ze 100 % javorového dřeva, které je velmi kvalitní, tvrdé a lesklé. Patří k nejsvětlejším z našich dřev a může mít zbarvené od krémové po slonovinově bílou. Model hodinek je doplněn koženým řemínkem, který je velmi příjemný na dotek a skvěle se přizpůsobí vašemu zápěstí. Pastelově růžová barva už je jen pomyslná třešnička na dortu. Investujte do kvality a nadčasovosti.

Romance

Hodinky Romance

🔎 Jak správně pečovat o kožený řemínek? Dočtete se na našem blogu. 


Sparkle Chrono - hodinky, které zaujmou

Diskrétní, přesto vyjímečné s naprosto neotřelým designem. To jsou ve zkratce hodinky Sparkle, se kterými vyniknete. Model je vyroben ze 100 % exotického dřeva Zebrawood, z tropického stromu Berlinia brazzavillensis, který se vyskytuje převážně v rovníkové Africe.  Název získalo díky střídání oranžových až tmavě hnědých struktur, které nápadně připomínají svým vzhledem zebru. Jedná se o velmi tvrdé a odolné dřevo.

Sparkle Chrono

Hodinky Sparkle Chrono


Co mají naše novinky společné?

U všech hodinek je ciferník tvořen minerálním sklem s vrstvou syntetického safíru. Tato kombinace zaručuje odolnost vůči poškrábání. A co dál? Všechny jsou:

  • zdravotně nezávadné, bez chemikálií, hypoalergenní
  • „šlapou" na japonský strojek Miyota Citizen
  • obsahují quartzový pohon na baterii
  • designované v České republice
  • jsou voděodolné
  • mají datumovku 

Vyberte si z letní kolekce Woodhood a dělejte parádu.

Užívejte léto, 

Luba a Janča ❤️