Znáte to, kdo je připraven, není zaskočen. S pomalu přicházejícím (o pomalu by se dalo jistě polemizovat) koncem roku jdou samozřejmě ruku v ruce Vánoce a dárky, spousty dárků! :) Nevím jak vy, ale čím jsme starší, tím větší radost máme z darování než z dostávání. :) Prostě to neuvěřitelně zahřeje u srdce, když svým blízkým uděláme radost, je to jako darovat dvakrát. Pro ně i pro sebe zároveň. Pokud to máte stejně nebo jste se rozhodli, že letos ten krásný pocit chcete určitě zažít, tak do toho pojďte s námi. Darovat WoodHoodky s gravírovaným věnováním vyrobeným podle Vás je skutečně něco tak osobního, krásného, ale navíc i opravdu praktického, jako málo co. Jde vidět, že jste se nad dárkem zamysleli a chtěli partnera, děti, či kohokoliv blízkého potěšit tzv. "na míru".

Ukážu Vám pár skvělých tipů, co a kam můžete nechat vygravírovat. Berte to jako otevření Vaší fantazie, jistě Vás po prohlédnutí fotek napadne to pravé, co sedne právě tomu, komu chcete WoodHoodky věnovat. :) Určitě se nebojte zeptat, ať už tady na chatu stránek nebo nám zanechte e-mail na info@woodhood.cz. Stačí jen drobná myšlenka, nápad, co Vám běží hlavou a nevíte zda by se dal zrealizovat. Věřte, že se nám ještě nestalo, že by z nápadu nic nevzešlo. Společně se na všem domluvíme a určitě to dotáhneme ke krásnému výsledku. :)

Inspirujte se!

Věnování, obrázek, data, jména, citát, monogram, vzkaz, symbol, koníček, domácí mazlíček,...popusťte uzdu svojí fantazii. Máte třeba nějaké společné heslo nebo chcete udělat dotyčnému tzv. náramek záchrany, kdy necháte vygravírovat jméno a údaje o nositeli, například jeho diagnozu (diabetik, epileptik, ...). A to celé zabalíme do krabičky, kterou také můžete nechat vylepšit svým vzkazem nebo přáním. Prosté, ale o to silnější "Miluji Tě Tvoje..." nebo jednoduše srdíčko se jménem. A co kompletní sada s vyrytými iniciály? Hodinky a brýle do setu nebo hodinky, brýle i náramek či brýle a náramek anebo náramek a hodinky. Kombinujte dle libosti, pokud budete objednávat více kusů, zkuste se nám ozvat, potěšíme Vás kódem, který můžete využít při objednávce. :)

Tak co, už jdete psát Ježíškovi? Těšíme se na Vás! 

P.S. Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, jako je náš Facebook a instagram @woodhoodcz, protože tam denně přispíváme fotkami a sdílíme inspiraci. :)

WoodHood
"May the wood be with you"