... protože to co děláme, děláme s láskou. A rozhodně to není klišé. S Vaší spokojeností rosteme a dnes nosí dřevěné výrobky WoodHood tisíce zákazníků zejména v Česku a na Slovensku, ale i v dalších zemích po celém světě. Díky tomu můžeme designovat vlastní modely, které nikde jinde nenajdete a naplňovat dny tím, co nás opravdu baví.

... protože víme, že komunikace je základ. Jistě nám každý dá za pravdu, že komunikace je základ nejen vztahu ale i podnikání. Pak se dá vyřešit i na první pohled nemožné. Proto s každým z Vás komunikujeme individuálně. Mimořádně osobní přístup je to, co tvoří hodnoty WoodHood.

... protože inspiraci čerpáme z přírody, ale zároveň ji nezneužíváme. Příroda je pro nás důležitá a proto všechno dřevo použité na výrobky WoodHood je ze zbytkového materiálu, nevyužitého při výrobě velkých dřevěných výrobků, který by se jinak stal pouhým odpadem. My mu však vdechneme nové poslání.  

... protože si za kvalitou výrobků WoodHood stojíme a nabízíme nejen záruční, ale i pozáruční servis. Všechny naše výrobky sami denně nosíme, abychom o něm byli stoprocentně přesvědčení. Kvalita je pro nás základní kritérium. Avšak pokud se Vám kdykoliv od koupě stane, že budete mít s výrobkem problém i vlastním přičiněním, nikdy se k Vám neotočíme zády. Vaše spokojenost je naší prioritou.

... protože Vy jste tvůrci WoodHood. Každý výrobek si můžete dotvořit vlastním gravírováním a vdechnout mu tak jedinečnost a originalitu, kterou nikdo jiný nebude mít. Personalizované gravírování dle Vašeho přání je nejoblíbenější přísadou dokonalého dárku. Vždyť přece detail tvoří celek! 

... protože nám na Vás záleží. Pochvaly, připomínky, recenze, kritika - to všechno si bereme k srdci a zamýšlíme se nad tím. Proto když tvoříme nový model, vědomě do něj zpracováváme všechny dosavadní poznatky od Vás. 

... protože kvalita se nevylučuje s rychlostí. Jsme si vědomi toho, že dnešní doba je rychlá a občas plná stresu, proto pokud potřebujete mít výrobek WoodHood co nejrychleji u sebe, jsme schopni ho doručit i s gravírováním dle Vašeho přání do 48 h v rámci celého Česka i Slovenska. (Od pondělí do čtvrtka dokonce do 24 h.)

... protože toto jsme my a těšíme se na Vás. O každého z Vás se staráme my dva, Luba a Janča. Věnujte blízkým dárek s přesahem, věnujte jim WoodHood.  Kombinace osobního přístupu a moderní technologie dává vzniknout unikátnímu výsledku.