... protože to co děláme, děláme s láskou. A rozhodně to není klišé. S Vaší spokojeností rosteme a dnes nosí dřevěné výrobky WoodHood tisíce zákazníků zejména v Česku a na Slovensku, ale i v dalších zemích po celém světě. Díky tomu můžeme designovat vlastní modely, které nikde jinde nenajdete a naplňovat dny tím, co nás opravdu baví.

... protože víme, že komunikace je základ. Deset let společného soužití ve vztahu nás naučilo, že když je nastavena správná komunikace, pak se dá vyřešit i na první pohled nemožné. Proto s každým z Vás komunikujeme individuálně. Mimořádně osobní přístup je to, co tvoří hodnoty WoodHood.

... protože inspiraci čerpáme z přírody, ale zároveň ji nezneužíváme. Jsme si vědomi toho, že příroda kolem nás je to nejdůležitější, a proto všechno dřevo použité na výrobky WoodHood je ze zbytkového materiálu nevyužitého při výrobě velkých dřevěných výrobků, který by se jinak stal pouhým odpadem.

... protože si za kvalitou výrobků WoodHood stojíme a nabízíme nejen záruční, ale i pozáruční servis. Všechny výrobky, které nabízíme projdou nejprve naším testem, kdy je denně nosíme my sami, abychom si byli jistí, že výrobek splňuje přesně to, co od něj očekáváme. Kvalita je pro nás základní kritérium a velmi nám na ní záleží. Avšak pokud se Vám kdykoliv od koupě stane, že budete mít s výrobkem problém i vlastním přičiněním, nikdy se k Vám neotočíme zády. Vy jste pro nás ti nejdůležitější a jen díky tomu, že WoodHoodky nosíte a neleží někde ladem se můžeme posunovat směrem kupředu. Vaše spokojenost je naší prioritou.

... protože Vy jste tvůrci WoodHood. Každý výrobek si můžete dotvořit vlastním gravírováním a vdechnout mu tak jedinečnost a originalitu, kterou nikdo jiný nebude mít. Personalizované gravírování dle Vašeho přání je nejoblíbenější přísadou dokonalého dárku. Věnujte blízkým dárek s přesahem, věnujte jim WoodHood. Kombinace osobního přístupu a moderní technologie dává vzniknout prvotřídnímu výsledku. Vždyť víte, na detailech opravdu záleží!

... protože nám na Vás záleží. Pochvaly, připomínky, recenze, kritika to všechno je naším motorem, který nás pohání dál. Bez Vás bychom nikdy nedošli tam, kde jsme dnes. Když tvoříme nový model, aniž byste to věděli, vědomě do něj zpracováváme všechny dosavadní poznatky od Vás. Vy tvoříte společnou cestu WoodHood rodiny a jste múzou značky.

... protože kvalita se nevylučuje s rychlostí. Jsme si vědomi toho, že dnešní doba je rychlá a občas plná stresu, proto pokud potřebujete mít výrobek WoodHood co nejrychleji u sebe, jsme schopni ho doručit i s gravírováním dle Vašeho přání do 48 h v rámci celého Česka i Slovenska. (Od pondělí do čtvrtku dokonce do 24 h.)

... protože toto jsme my a těšíme se na Vás. O každého z Vás se staráme my dva, Luba a Šárka. Pevně věříme, že budete i nadále s naší prací spokojeni a společně rozrosteme WoodHood rodinku. :)