Plánujete svatbu Vy sami nebo se letos zúčastníte svatebního veselí jako host či dokonce svědek? Tak to jste na správné adrese! V článku naleznete svatební inspiraci jak pro budoucí novomanžele, tak svatební hosty. Pravý dřevěný originální dar, který vydrží, ocení každý. Kromě toho zde najdete i doporučení na svatební oznámení a originální výzdobu.

1) Jsem nevěsta / ženich a letos mě čeká svatba

Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů v životě. Je oslavou a zpečetěním lásky dvou lidí, kteří se zkrátka našli. Ať už plánujete váš den v jakémkoliv stylu s obřadem v kostele, na louce, v lese nebo pláži, určitě se vám budou hodit dřevěné doplňky, které díky vlastnímu gravírování zůstanou nádhernou vzpomínkou pro všední dny. Nezapomeňte, že svatba je jen o vás dvou a v den D se nenechte ničím a nikým vykolejit.

Tip! Ideální je zvolit si jednoho člověka, kterému pevně důvěřujete, jako svého zástupce a veškeré drobnosti či problémy budou v den svatby říkány jemu. Vy se tak nebudete ničím stresovat a necháte se plně unášet hřejivými pocity.

Nevěsty, vy jste třešničkou na dortu celého dne. Je vám věnována velká pozornost, kterou si náležitě užijte. Víte ale, že je čím dál větším trendem obdarovat pár dní před svatbou nebo přímo před obřadem svého nastávajícího? Máme pro vás naprosto exkluzivní tip na dárek. Hodinky s tímto gravírováním to řeknou za Vás, a navíc mají i špetku důmyslného vtipu. Většina z vás při žádosti o ruku dostala zásnubní prstýnek, teď je ten správný čas to svým silnějším polovičkám oplatit. :)

Kromě toho můžete dřevěné doplňky využít k ozvláštnění svatebního outfitu či si je vzít jen na společné fotografie. Protože při společném ANO, které ten den zazní si slibujete, že spolu budete trávit ČAS..a ten měříme HODINKAMI. Spojení není od věci. :)

Velkým milníkem v přípravě svatby je i volba svědků. Ty si většinou nevolíme náhodně, ale jsou nejbližšími lidmi snoubenců. Poděkujte jim za jejich významnou roli ve vašich životech nejen slovy, ale i vkusným darem. Věřte, že tímto je opravdu dostanete, a navíc budou mít vzpomínku na váš den stále při sobě.

2) Jsem svatební host

V dnešní době, kdy většina párů spolu žije dávno před zasnoubením a pro běžný život už všechno má, se dary typu nádobí, porcelán a jiné staly spíše nechtěnými. Nejčastěji přichází na řadu obálka s peněžním darem, za který si novomanželé koupí, co potřebují. Jsou ale situace, kdy se vám, jako svatebním hostům, z jakéhokoliv důvodu penízky zkrátka darovat nechtějí nebo se to nehodí. :) Buďte originální a vsaďte na dřevěné hodinky nebo náramky. V luxusním balení a s gravírováním, například datumu svatby nebo iniciálů či jmen, se nebojíme tvrdit, že to bude trefa do černého. Inspirujte se fotkami.

3) Svatební oznámení a výzdoba

Mezi nejkrásnější část svatebních příprav patří vybírání svatebního oznámení. Doporučujeme jednoznačně zabrouzdat na stránky originalnioznameni.cz brněnské firmy Goldpress s.r.o. Jelikož sídlíme v Brně ve stejné budově, denně vidíme, s jakou pečlivostí a láskou výroba probíhá. Dokonce pokud si nevyberete z nabídky, není problém se domluvit na Vašem vlastním oznámení, které Vám vyrobí na míru. Přes dvacet let zkušeností v oboru mluví za ně. Pro inspiraci přikládáme pár fotek.

Mimo jiné, zejména papírové vychytávky na výzdobu svatební tabule, fotokoutku, lampiony do zahradního altánku či krabičky na výslužku najdete na BeHandy.cz & CoolParty.cz. Další brněnské firmy, které s námi také sídlí ve stejné budově. Podívejte se na fotky, jak nádherně se dá s papírem vyhrát. Navíc je to velmi trendy záležitost, protože letošní rok přeje svatbám v přírodním stylu.

Girlanda_VítejteGirlanda_Fotokoutek

Ať už se Vás toto téma dotýká přímo či jen okrajově, věříme, že jste nasáli inspiraci a odnášíte si kreativního brouka v hlavě. :) Svatebnímu veselí zdar!