Doprava zdarma Vlastní gravírování

Blog

Podzim, čas kdy si nejvíce uvědomujeme krásu přírody

Podzim, čas kdy si nejvíce uvědomujeme krásu přírody

Když příroda donutí zmáčknout spoušť.

Hodinky WoodHood s vlastním gravírováním

Hodinky WoodHood s vlastním gravírováním

Originální dárek pro partnera, kamaráda nebo někoho z rodiny. To jsou naše WoodHood hodinky s vlastním gravírováním.

Jarní kolekce 2016

Jarní kolekce 2016

Jarní kolekce 2016 - dřevěné brýle ve světlé a tmavé variantě, nově Brownies na skladě a další dva nové typy dřevěných WoodHoodek - Jungle a Darkness.

Nový rok je tady!

Nový rok je tady!

S novým rokem nová energie a důvod proč být s námi.

Podzim je tu a Vánoce se blíží

Podzim je tu a Vánoce se blíží

Je to tak, rok se nám pomalu končí a znovu je před námi čas Vánoc. Každý z nás pomalu začíná přemýšlet nad tím, co by tak dal svým blízkým. My nad tím přemýšlíme taky a proto Vám chceme přinést pár novinek, které rozhodně budou stát za to! :)

Recenze

Naprosto perfektní nápad! Hodinky mají krásný design a jsou v různých barvách! Pokud chcete udělat někomu radost netradičním dárkem nebo potěšit sebe, určitě doporučuji! :)

Sabina Gazárková 5 hvězdiček

Komunikácia bola rýchla a veľmi dobrá! Neustále ma informovali o zmenách a zaslaní tovaru... Hodinky, su úžasné. Obrovská spokojnosť !!!! Ďakujem veľmi pekne

Satty Miller 5 hvězdiček

Hodinky sou krásně spracované, obroušené, o frezované vše do detailu spracované :-) můžu jen doporučit :-) ja sem velice spolojený a jako řezbář mužů říct není se čeho bát :-)

Martin Wölfl 5 hvězdiček

Pokladam se za milovnici hodinek a zboznuji originalitu :) To WoodHood splnuje na jednicku, hodinky nadherne sedi, jsou lehke a na ruce pusobi velmi okazale! :) Dekuju, jsem nad miru spokojena!

5 hvězdiček Magdaléna Vášová