Doprava zdarma Vlastní gravírování

Podzim je tu a Vánoce se blíží

Zase nám to uteklo a máme tu konec roku. S koncem roku jdou samozřejmě ruku v ruce Vánoce a dárky, spousty dárků! :) Nemůžeme zahálet! Řekli jsme si, že pro Vás připravíme nějaké speciální balíčky a věci, které udělají hodinky WoodHood ještě originálnějšími. :)

Skvělý způsob jak někoho potěšit, co byste třeba řekli na to, kdybyste měli svou krabičku na hodinky, na které by bylo vylaserováno "Miluji Tě Tvoje ..." nebo jen jednoduše, srdíčko se jménem? Nebylo by to špatný, že jo? :) Plus samozřejmě na hodinkách vlastní vygravírovaný text, takže datum, monogram a nebo něco jiného, co Vás s dotyčným spojuje. Vše se ladí a připravuje. Stačí, když nás budete sledovat a určitě se vše brzy dozvíte. :)

Mějte se krásně


Luba & Šárka
WoodHood
www.woodhood.cz
"May the wood be with you"

Dřevěné hodinky WoodHood, jen si vybrat. :)

Recenze

Naprosto perfektní nápad! Hodinky mají krásný design a jsou v různých barvách! Pokud chcete udělat někomu radost netradičním dárkem nebo potěšit sebe, určitě doporučuji! :)

Sabina Gazárková 5 hvězdiček

Komunikácia bola rýchla a veľmi dobrá! Neustále ma informovali o zmenách a zaslaní tovaru... Hodinky, su úžasné. Obrovská spokojnosť !!!! Ďakujem veľmi pekne

Satty Miller 5 hvězdiček

Hodinky sou krásně spracované, obroušené, o frezované vše do detailu spracované :-) můžu jen doporučit :-) ja sem velice spolojený a jako řezbář mužů říct není se čeho bát :-)

Martin Wölfl 5 hvězdiček

Pokladam se za milovnici hodinek a zboznuji originalitu :) To WoodHood splnuje na jednicku, hodinky nadherne sedi, jsou lehke a na ruce pusobi velmi okazale! :) Dekuju, jsem nad miru spokojena!

5 hvězdiček Magdaléna Vášová