Doprava zdarma Vlastní gravírování

Podzim, čas kdy si nejvíce uvědomujeme krásu přírody

Jestli je nějaké období, které probouzí i v těch nejskeptičtějších lidech sílu přírody, pak je to podzim. Příroda začíná hrát všemi barvami. Stromy pomalu shazují své listy, které padají na zem a tvoří hravou pokrývku země. V ten čas vznikají jedny z nejkrásnějších fotek. Dřevěné Woodhoodky jakoby dotvořily kompletní obraz krajiny, obdobně jako když složíte poslední dílek puzzle. Posuďte sami.

Model: Marilyn

Model: Darkness

Model: Brownies

Model: Jungle

Model: TigerHood

Model: Chilli

Zkrátka nás to baví! Máte i vy nějaké fotky s WoodHood doplňky, které bychom měli vidět? Sdílejte je na svých sociálních sítích a označte některým z hashtagů #mywoodhood #woodhoodky #drevonastyl. Díky tomu fotky uvidíme a můžeme je sdílet na našem instagramu nebo facebooku.

Užívejte podzimního času!

Šárka, WoodHood

Recenze

Naprosto perfektní nápad! Hodinky mají krásný design a jsou v různých barvách! Pokud chcete udělat někomu radost netradičním dárkem nebo potěšit sebe, určitě doporučuji! :)

Sabina Gazárková 5 hvězdiček

Komunikácia bola rýchla a veľmi dobrá! Neustále ma informovali o zmenách a zaslaní tovaru... Hodinky, su úžasné. Obrovská spokojnosť !!!! Ďakujem veľmi pekne

Satty Miller 5 hvězdiček

Hodinky sou krásně spracované, obroušené, o frezované vše do detailu spracované :-) můžu jen doporučit :-) ja sem velice spolojený a jako řezbář mužů říct není se čeho bát :-)

Martin Wölfl 5 hvězdiček

Pokladam se za milovnici hodinek a zboznuji originalitu :) To WoodHood splnuje na jednicku, hodinky nadherne sedi, jsou lehke a na ruce pusobi velmi okazale! :) Dekuju, jsem nad miru spokojena!

5 hvězdiček Magdaléna Vášová