Pokud nenajdete odpověď na svou otázku, stačí nás kontaktovat na info@woodhood.cz.

 • Jsou hodinky WoodHood vodotěsné?

Hodinky WoodHood nejsou vodotěsné, takže je úmyslně nenamáčejte. Každodenní nošení, dešťové kapky, pot, ani kapky z běžného mytí rukou hodinkám neublíží.

 • Co je to gravírování a proč ho chtít na hodinky nebo náramek?

Gravírování je technologie nahrazující ruční rytí. Jedná se o laserové odebrání materiálu, které vytváří nápis, logo, obrázek, ornament apod. Díky tomu budou hodinky nebo náramek ještě originálnějšími a osobitějšími. Darujte svému protějšku hodinky či náramek s vygravírovaným datem Vaší svatby, Vašeho prvního setkání, motivem jeho koníčku, iniciály Vašich jmen nebo dětí, či cokoliv Vás napadne. Na všem se s Vámi domluvíme ještě předtím, než se do výroby pustíme. Po objednání Vám pošleme na výběr z fontů (typů písma) a budeme s Vámi vše konzultovat. Velmi rádi Vám poradíme a poskytneme naše zkušenosti. :)

 • Kam se dá na hodinky gravírovat?

Gravírujeme na dílky u zapínání a také z boku ciferníku. Ukázky najdete zde. Dílky u zapínání, na které gravírujeme, mají i symbolický význam - vždy při nasazování a sundávání hodinek se s ním obdarovaný střetne, avšak pro okolí je prakticky neviditelné. Pokud si přejete, aby gravírování nebylo vůbec vidět, je možnost gravírovat na vnitřní stranu náramku. :)

Na zadní stranu ciferníku negravírujeme, protože se jedná o nejnamáhanější místo na hodinkách a gravírování tam rychle zachází. Toto místo není pro něj vhodné a z toho důvodu jsme tam umístili logo WoodHood. Místo toho Vám právě nabízíme nevšední možnost gravírování z boku ciferníku. :)

 • Chci gravírovat obrázek / symbol / logo, jak to mám udělat?

Vyberte si model dřevěných hodinek / náramku nebo brýlí, který se Vám líbí a zaškrtněte Ano u Přeji si nechat gravírovat text. Vyjede Vám okýnko, do kterého stačí napsat např.: ryba + "Váš text". Po objednání se s Vámi spojíme e-mailem, zašleme typy písma, kterými gravírujeme + přidáme několik obrázků vašeho zadání (zde ryba). Vytvoříme náhled a Vy si vyberete, vše si odsouhlasím a až poté se gravíruje. Nemusíte tedy mít obavy, vše bude dle Vás.

Pokud máte svůj vlastní obrázek / symbol nebo své logo - zašlete jej po objednání na info@woodhood.cz. Spojíme si ho s Vaší objednávkou a rovnou vytvoříme náhled k odsouhlasení.

 • Mají dřevěné hodinky / dřevěné náramky / dřevěné brýle svou vlastní krabičku?​

Ano, mají! Všechny modely našich dřevěných hodinek jsou automaticky odesílány uložené na lněném polštářku v pevné papírové krabičce s logem WoodHood. Dřevěné náramky mají podlouhlou pevnou papírovou krabičku s výstelkou přesně pro náramek a jehlou pro úpravu délky. A dřevěné sluneční brýle Vám přijdou uložené v pytlíčku v dřevěné krabičce s naším logem WoodHood. 

Avšak pro extra luxusní balení jsme vytvořili nádherné dárkové krabičky, které můžete zvolit k hodinkám i náramkům. Dokonce máme i možnost do jedné krabičky vložit až dva produkty (hodinky, náramky nebo kombinaci) a máte skvěle zabalený dárek, který stačí už jen darovat oslavenci či pod stromeček. 

 • Jsou výrobky WoodHood zdravotně nezávadné?

Výrobky WoodHood jsou vyrobeny ze 100% dřeva, neobsahují žádné chemikálie a jsou zdravotně nezávadné. Pokud se Vám bude zdát, že Vás zápěstí svědí, tak co nejdříve navštivte svého lékaře, protože můžete mít alergii na dřevo.

 • Musím se o výrobky WoodHood nějak speciálně starat?

Je to na Vás, ale my doporučujeme hodinky, náramky i sluneční brýle ošetřovat čistým suchým hadříkem, můžete i vlhkým, ale poté je vysušte. Pro zachování původní barevnosti doporučujeme čas od času ošetřit minerálním olejem na dřevo, ten pomůže udržet vlhkost a zachovat původní barvu. Nemusíte ihned po zakoupení, odchází od nás ošetřeny. Nevystavujte hodinky dlouhodobě přímému slunci ani vysokým mrazům. Výměnu baterie v hodinkách Vám provede každý kvalifikovaný hodinář, stejně jako úpravu velikosti řemínku. U náramků WoodHood zvládnete upravit velikost i sami, protože součástí balení je jehla přímo určená k dané úpravě.

 • Jak je dřevo zpracováno a o jaký jde druh?

Dřevo je zpracováváno ekologicky. Jde o odřezky nebo zbytky kvalitního dřeva, které by se jinak vyhodilo nebo nepoužilo. Je dováženo z různých části světa a jde o javorové, santalové, zebrano a amarantové dřevo. Dřevo jako přírodní materiál se vyznačuje tím, že má nepravidelnou kresbu a jemné nuance v odstínech, proto každý vyrobený kus Woodhoodek je originální.

 • Můžu si upravit velikost řemínku u hodinek sám/a?

Úprava velikosti řemínku není žádný problém. Poradí si s tím každý kvalifikovaný hodinář, ale sami to raději nezkoušejte. Pokud si ale troufáte, sepsali jsme postup zde - Jak zkrátit dřevěné hodinky WoodHood?.

 • Můžu si upravit velikost dřevěného náramku sám/a?

Ano, ke každému náramku v balení dáváme jehlu na úpravu délky. Nejprve si poměřte o kolik článků je potřeba náramek upravit, poté si připravte kladívko, prkýnko a jehlu k úpravě délky, případně kleštičky. Náramek postavte kolmo na prkýnko, jehlu vložte do dírky, ze které chcete vyklepnout spojovací tyčinku a kladívkem klepejte na jehlu a postupně tyčinku vyklepněte, pokud bude již zčásti vykukovat, můžete ji vytáhnout kleštičkami. Viz postup zde - Jak upravit délku dřevěného náramku?.

 • Je na výrobky WoodHood záruka?

Ano, garantujeme Vám záruku 24 měsíců. Při nákupu z našeho e-shopu máte možnost vrácení do 14 dnů bez udání důvodu, ale výrobky nesmí být nošené, u hodinek sklíčko i zapínání musí mít původní ochrannou folii.

 • Jakým způsobem zboží zasíláte?

Woodhoodky zasíláme službami Zásilkovna, Česká pošta, Slovenská pošta nebo Top Trans, vždy bezpečně zabalené proti nárazu a poškození. Po odeslání Vás daná zásilková služba kontaktuje na uvedené telefonní číslo nebo e-mail z Vaší objednávky, budete mít tak přehled, kde se právě zásilka nachází.

Poštovné po celé ČR i celém SK zdarma! Zasíláme i do jakékoliv jiné země, s tím, že cena za dopravu je individuální.

 • Jakým způsobem lze provést platba?

Platbu lze provést následujícími způsoby:

Předem na bankovní účet - po dokončení objednávky obdržíte e-mail s platebními instrukcemi, které je třeba vykonat k úspěšné platbě. Při tomto způsobu platby může trvat připsání dané částky na náš učet i několik dní, jakmile ji obdržíme, bude zboží odesláno.

GoPay (platební kartou - online) - po dokončení objednávky Vás webová stránka přesměruje na platební bránu GoPay, kde vložíte údaje ze své platební karty a zboží tak bude po odkliknutí tlačítka ''Zaplatit'' ihned zaplaceno. Služba je ověřená a bezpečná.

Hotově - buď při převzetí na dobírku nebo při osobním odběru na výdejním místě (Úlehlova 3088/6, Brno 628 00, budova firmy Goldpress s.r.o.).

Gravírované výrobky je nutno uhradit předem na bankovní účet nebo GoPay platební kartou online. Je to z toho důvodu, že se mnohokrát stalo, že si zákazník na míru gravírem upravený výrobek nepřevzal a nám se vrátil zpět. Děkujeme za pochopení. :)

 • Kolik stojí gravírování?

Gravírování stojí vždy 100Kč / 4€. Gravírování zvolíte u každého modelu stlačením 'Chci vlastní gravírování', následně se cena automaticky navýší.

 • Můžu si výrobky WoodHood vyzvednout osobně?

Ano, naše hodinky, náramky i brýle si můžete vyzvednout každý pracovní den v Brně na adrese Úlehlova 3088/6 a to od 8 do 16 hodin. Vždy se ale nejprve domluvte v předstihu e-mailem (info@woodhood.cz nebo cerny@woodhood.cz). Jedná se totiž pouze o výdejnu zboží, nikoliv prodejnu.

 • Zasíláte výrobky WoodHood i na Slovensko?

Ano, naše výrobky zasíláme zdarma po celé České i Slovenské republice! :)

 • Můžu nosit výrobky WoodHood celý den?

Ano, vzhledem k jejich lehkosti (hmotnost: cca 40 - 70g) Vám budou příjemným společníkem po celý den. :)


Nejdůležitější informace, které chcete vědět!

Nejdůležitější informace, které chcete vědět!

Jak dlouho trvá doručení? Děláte náhledy gravírování? Uvidím, jak bude věnování vypadat? Kam gravírujete? V čem hodinky přijdou? Mají vlastní krabičku? Je doprava zcela zdarma? Aneb odpovědi na všechny otázky, než si pořídíte pravé dřevěné hodinky nebo náramky WoodHood.

Pro celý článek klikněte na nadpis.

Věnování dle Vás

Na naše produkty si můžete nechat udělat vlastní gravírované věnování.

Expresní výroba

Nestíháte? Nevadí, protože Vám nabízíme expresní výrobu a dopravu! Do 48 h u Vás.