Pokud nenajdete odpověď na svou otázku, stačí nás kontaktovat na info@woodhood.cz.

 • Jsou hodinky WoodHood vodotěsné?

Hodinky WoodHood nejsou vodotěsné, takže je úmyslně nenamáčejte. Každodenní nošení, dešťové kapky, pot, ani kapky z běžného mytí rukou hodinkám neublíží.

 • Co je to gravírování a proč ho chtít na hodinky nebo náramek?

Gravírování je technologie nahrazující ruční rytí. Jedná se o laserové odebrání materiálu, které vytváří nápis, logo, obrázek, ornament apod. Díky tomu budou hodinky nebo náramek ještě originálnějšími a osobitějšími. Darujte svému protějšku hodinky či náramek s vygravírovaným datem Vaší svatby, Vašeho prvního setkání, motivem jeho koníčku, iniciály Vašich jmen nebo dětí, či cokoliv Vás napadne. Na všem se s Vámi domluvíme ještě předtím, než se do výroby pustíme. Po objednání Vám pošleme na výběr z fontů (typů písma) a budeme s Vámi vše konzultovat. Velmi rádi Vám poradíme a poskytneme naše zkušenosti. :)

 • Kam se dá na hodinky gravírovat?

Gravírujeme na dílky u zapínání a také z boku ciferníku. Ukázky najdete zde. Dílky u zapínání, na které gravírujeme, mají i symbolický význam - vždy při nasazování a sundávání hodinek se s ním obdarovaný střetne, avšak pro okolí je prakticky neviditelné. Pokud si přejete, aby gravírování nebylo vůbec vidět, je možnost gravírovat na vnitřní stranu náramku. :)

Na zadní stranu ciferníku negravírujeme, protože se jedná o nejnamáhanější místo na hodinkách a gravírování tam rychle zachází. Toto místo není pro něj vhodné a z toho důvodu jsme tam umístili logo WoodHood. Místo toho Vám právě nabízíme nevšední možnost gravírování z boku ciferníku. :)

 • Chci gravírovat obrázek / symbol / logo, jak to mám udělat?

Vyberte si model dřevěných hodinek / náramku nebo brýlí, který se Vám líbí a zaškrtněte Ano u Přeji si nechat gravírovat text. Vyjede Vám okýnko, do kterého stačí napsat např.: ryba + "Váš text". Po objednání se s Vámi spojíme e-mailem, zašleme typy písma, kterými gravírujeme + přidáme několik obrázků vašeho zadání (zde ryba). Vytvoříme náhled a Vy si vyberete, vše si odsouhlasím a až poté se gravíruje. Nemusíte tedy mít obavy, vše bude dle Vás.

Pokud máte svůj vlastní obrázek / symbol nebo své logo - zašlete jej po objednání na info@woodhood.cz. Spojíme si ho s Vaší objednávkou a rovnou vytvoříme náhled k odsouhlasení.

 • Mají dřevěné hodinky / dřevěné náramky / dřevěné brýle svou vlastní krabičku?​

Ano, mají! Všechny modely našich dřevěných hodinek jsou automaticky odesílány uložené na lněném polštářku v pevné papírové krabičce s logem WoodHood. Dřevěné náramky mají podlouhlou pevnou papírovou krabičku s výstelkou přesně pro náramek a jehlou pro úpravu délky. A dřevěné sluneční brýle Vám přijdou uložené v pytlíčku v dřevěné krabičce s naším logem WoodHood. 

Avšak pro extra luxusní balení jsme vytvořili nádherné dárkové krabičky, které můžete zvolit k hodinkám i náramkům. Dokonce máme i možnost do jedné krabičky vložit až dva produkty (hodinky, náramky nebo kombinaci) a máte skvěle zabalený dárek, který stačí už jen darovat oslavenci či pod stromeček. 

 • Jsou výrobky WoodHood zdravotně nezávadné?

Výrobky WoodHood jsou vyrobeny ze 100% dřeva, neobsahují žádné chemikálie a jsou zdravotně nezávadné. Pokud se Vám bude zdát, že Vás zápěstí svědí, tak co nejdříve navštivte svého lékaře, protože můžete mít alergii na dřevo.

 • Musím se o výrobky WoodHood nějak speciálně starat?

Je to na Vás, ale my doporučujeme hodinky, náramky i sluneční brýle ošetřovat čistým suchým hadříkem, můžete i vlhkým, ale poté je vysušte. Pro zachování původní barevnosti doporučujeme čas od času ošetřit minerálním olejem na dřevo, ten pomůže udržet vlhkost a zachovat původní barvu. Nemusíte ihned po zakoupení, odchází od nás ošetřeny. Nevystavujte hodinky dlouhodobě přímému slunci ani vysokým mrazům. Výměnu baterie v hodinkách Vám provede každý kvalifikovaný hodinář, stejně jako úpravu velikosti řemínku. U náramků WoodHood zvládnete upravit velikost i sami, protože součástí balení je jehla přímo určená k dané úpravě.

 • Jak je dřevo zpracováno a o jaký jde druh?

Dřevo je zpracováváno ekologicky. Jde o odřezky nebo zbytky kvalitního dřeva, které by se jinak vyhodilo nebo nepoužilo. Je dováženo z různých části světa a jde o javorové, santalové, zebrano a amarantové dřevo. Dřevo jako přírodní materiál se vyznačuje tím, že má nepravidelnou kresbu a jemné nuance v odstínech, proto každý vyrobený kus Woodhoodek je originální.

 • Můžu si upravit velikost řemínku u hodinek sám/a?

Úprava velikosti řemínku není žádný problém. Poradí si s tím každý kvalifikovaný hodinář, ale sami to raději nezkoušejte. Pokud si ale troufáte, sepsali jsme postup zde - Jak zkrátit dřevěné hodinky WoodHood?.

 • Můžu si upravit velikost dřevěného náramku sám/a?

Ano, ke každému náramku v balení dáváme jehlu na úpravu délky. Nejprve si poměřte o kolik článků je potřeba náramek upravit, poté si připravte kladívko, prkýnko a jehlu k úpravě délky, případně kleštičky. Náramek postavte kolmo na prkýnko, jehlu vložte do dírky, ze které chcete vyklepnout spojovací tyčinku a kladívkem klepejte na jehlu a postupně tyčinku vyklepněte, pokud bude již zčásti vykukovat, můžete ji vytáhnout kleštičkami. Viz postup zde - Jak upravit délku dřevěného náramku?.

 • Je na výrobky WoodHood záruka?

Ano, garantujeme Vám záruku 24 měsíců. Při nákupu z našeho e-shopu máte možnost vrácení do 14 dnů bez udání důvodu, ale výrobky nesmí být nošené, u hodinek sklíčko i zapínání musí mít původní ochrannou folii.

 • Jakým způsobem zboží zasíláte?

Woodhoodky zasíláme službami Zásilkovna, Česká pošta, Slovenská pošta nebo Top Trans, vždy bezpečně zabalené proti nárazu a poškození. Po odeslání Vás daná zásilková služba kontaktuje na uvedené telefonní číslo nebo e-mail z Vaší objednávky, budete mít tak přehled, kde se právě zásilka nachází.

Poštovné po celé ČR i celém SK zdarma! Zasíláme i do jakékoliv jiné země, s tím, že cena za dopravu je individuální.

 • Jakým způsobem lze provést platba?

Platbu lze provést následujícími způsoby:

Předem na bankovní účet - po dokončení objednávky obdržíte e-mail s platebními instrukcemi, které je třeba vykonat k úspěšné platbě. Při tomto způsobu platby může trvat připsání dané částky na náš učet i několik dní, jakmile ji obdržíme, bude zboží odesláno.

GoPay (platební kartou - online) - po dokončení objednávky Vás webová stránka přesměruje na platební bránu GoPay, kde vložíte údaje ze své platební karty a zboží tak bude po odkliknutí tlačítka ''Zaplatit'' ihned zaplaceno. Služba je ověřená a bezpečná.

Hotově - buď při převzetí na dobírku nebo při osobním odběru na výdejním místě (Úlehlova 3088/6, Brno 628 00, budova firmy Goldpress s.r.o.).

Gravírované výrobky je nutno uhradit předem na bankovní účet nebo GoPay platební kartou online. Je to z toho důvodu, že se mnohokrát stalo, že si zákazník na míru gravírem upravený výrobek nepřevzal a nám se vrátil zpět. Děkujeme za pochopení. :)

 • Kolik stojí gravírování?

Gravírování stojí vždy 100Kč / 4€. Gravírování zvolíte u každého modelu stlačením 'Chci vlastní gravírování', následně se cena automaticky navýší.

 • Můžu si výrobky WoodHood vyzvednout osobně?

Ano, naše hodinky, náramky i brýle si můžete vyzvednout každý pracovní den v Brně na adrese Úlehlova 3088/6 a to od 8 do 16 hodin. Vždy se ale nejprve domluvte v předstihu e-mailem (info@woodhood.cz nebo cerny@woodhood.cz). Jedná se totiž pouze o výdejnu zboží, nikoliv prodejnu.

 • Zasíláte výrobky WoodHood i na Slovensko?

Ano, naše výrobky zasíláme zdarma po celé České i Slovenské republice! :)

 • Můžu nosit výrobky WoodHood celý den?

Ano, vzhledem k jejich lehkosti (hmotnost: cca 40 - 70g) Vám budou příjemným společníkem po celý den. :)


Nejdůležitější informace, které chcete vědět!

Nejdůležitější informace, které chcete vědět!

Jak dlouho trvá doručení? Děláte náhledy gravírování? Uvidím, jak bude věnování vypadat? Kam gravírujete? V čem hodinky přijdou? Mají vlastní krabičku? Je doprava zcela zdarma? Aneb odpovědi na všechny otázky, než si pořídíte pravé dřevěné hodinky nebo náramky WoodHood.

Pro celý článek klikněte na nadpis.