Doprava zdarma Vlastní gravírování

Vrácení zboží

Garantujeme Vám záruku 24 měsíců. Při nákupu z našeho e-shopu máte možnost vrácení do 14 dnů bez udání důvodu. V takovém případě výrobky WoodHood nesmí být nošené, u hodinek sklíčko i zapínání musí mít původní ochrannou folii. Toto platí v případě hodinek bez gravírování. Hodinky s gravírováním jsou vedeny jako zboží na míru a není zde možné ho jednoduše vyměnit za jiný model, děkujeme za pochopení. :)

Záruka se vztahuje na:
Ručičky, ciferník a strojek. Pokud se ukáže, že vada je způsobena chybou materiálu nebo chybným zpracováním při výrobě, bude oprava nebo výměna provedena bezplatně.
 
Záruka se nevztahuje na:
Životnost baterie, papírovou krabičku k ukládání hodinek, ochranné sklíčko a dřevěný řemínek. Záruka nebude uznána v případě, že hodinky budou mechanicky poškozeny špatným zacházením, vystavením písku, prachu, vodě či jiným tekutinám.
 
Jak postupovat při reklamaci:
Pošlete podrobný popis Vašeho problému i s přiloženou fotografií Vašich hodinek na e-mail: reklamace@woodhood.cz, kde Vám do 24 hodin odpovíme a společně problém vyřešíme.

Recenze

Naprosto perfektní nápad! Hodinky mají krásný design a jsou v různých barvách! Pokud chcete udělat někomu radost netradičním dárkem nebo potěšit sebe, určitě doporučuji! :)

Sabina Gazárková 5 hvězdiček

Komunikácia bola rýchla a veľmi dobrá! Neustále ma informovali o zmenách a zaslaní tovaru... Hodinky, su úžasné. Obrovská spokojnosť !!!! Ďakujem veľmi pekne

Satty Miller 5 hvězdiček

Hodinky sou krásně spracované, obroušené, o frezované vše do detailu spracované :-) můžu jen doporučit :-) ja sem velice spolojený a jako řezbář mužů říct není se čeho bát :-)

Martin Wölfl 5 hvězdiček

Pokladam se za milovnici hodinek a zboznuji originalitu :) To WoodHood splnuje na jednicku, hodinky nadherne sedi, jsou lehke a na ruce pusobi velmi okazale! :) Dekuju, jsem nad miru spokojena!

5 hvězdiček Magdaléna Vášová